DB251S-3.5-7P-GY
MFR.Part #
DB251S-3.5-7P-GY
JLCPCB Part #
C48936258
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~0.75 1 18~24 1x7P 3.5mm 320V 7 7P 8A Gray Through Hole Plugin,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS