DB250S-3.5-7P-GY
MFR.Part #
DB250S-3.5-7P-GY
JLCPCB Part #
C48689474
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 16~26 17.5A 1x7P 3.5mm 400V 7 7P Gray Through Hole Plugin,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS