DB250A-3.5-6P-GY
MFR.Part #
DB250A-3.5-6P-GY
JLCPCB Part #
C5339102
Package
Plugin,P=3.5mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 16~22 1x6P 3.5mm 300V 6 6P 8A Gray 插件,P=3.5mm(交错脚) Spring Clamp System Terminal Block ROHS