DB142V-7.62-9P-GN
MFR.Part #
DB142V-7.62-9P-GN
JLCPCB Part #
C2898726
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 10A 14~24 1x9P 300V 7.62mm 9 9P Green 插件,P=7.62mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS