DB142V-5.08-12P-GN
MFR.Part #
DB142V-5.08-12P-GN
JLCPCB Part #
C2898708
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 10A 12 12P 14~24 1x12P 300V 5.08mm Green Through Hole 插件,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS