DB142R-7.62-7P-GN
MFR.Part #
DB142R-7.62-7P-GN
JLCPCB Part #
C2898733
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 10A 14~24 1x7P 300V 7 7.62mm 7P Green 弯插,P=7.62mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS