DB141V-2.54-3P-GN
MFR.Part #
DB141V-2.54-3P-GN
JLCPCB Part #
C2898745
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5 1 150V 18~26 1x3P 2.54mm 3 3P 4A Green 插件,P=2.54mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS