DB141R-2.54-2P-GN
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB141R-2.54-2P-GN
JLCPCB Part #
C2898754
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5 1 150V 18~26 1x2P 2 2.54mm 2P 4A Green 弯插,P=2.54mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS