DB130V-7.62-2P-GN-S
MFR.Part #
DB130V-7.62-2P-GN-S
JLCPCB Part #
C20617116
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~2.5 1 12~22 1x2P 2 24A 2P 630V 7.62mm Green M3 Through Hole 插件,P=7.62mm Screw Terminal Blocks ROHS