DB129V-7.62-3P-GN-S
MFR.Part #
DB129V-7.62-3P-GN-S
JLCPCB Part #
C395859
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~2.5 1 12~26 1x3P 20A 3 300V 3P 7.62mm Green M3 Through Hole 插件,P=7.62mm Screw Terminal Blocks ROHS