DB128V-7.62-3P-GN-S
MFR.Part #
DB128V-7.62-3P-GN-S
JLCPCB Part #
C2686075
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~2.5 1 12~22 16A 1x3P 3 300V 3P 7.62mm Green M2.5 Through Hole 插件,P=7.62mm Screw Terminal Blocks ROHS