DB128V-7.5-2P-GN-S
MFR.Part #
DB128V-7.5-2P-GN-S
JLCPCB Part #
C395865
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~2.5 1 12~22 16A 1x2P 2 2P 300V 7.5mm Green M2.5 Through Hole 插件,P=7.5mm Screw Terminal Blocks ROHS