DB128V-5.08-9P-GN-S
MFR.Part #
DB128V-5.08-9P-GN-S
JLCPCB Part #
C2938972
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 16A 1x9P 2.5 300V 5.08mm 9 9P Green M2.5 Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS