DB128R-7.62-2P-GN-S
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB128R-7.62-2P-GN-S
JLCPCB Part #
C2985042
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~30 1x2P 2 2.5 20A 2P 300V 7.62mm Green M2.5 Right Angle 弯插,P=7.62mm Screw Terminal Blocks ROHS