DB127S-5.08-7P-GN-S
MFR.Part #
DB127S-5.08-7P-GN-S
JLCPCB Part #
C6800578
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 12A 14~26 1x7P 300V 5.08mm 7 7P Green M3 Through Hole Plugin,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS