DB127S-5.08-5P-GN-S
MFR.Part #
DB127S-5.08-5P-GN-S
JLCPCB Part #
C2997522
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 12A 14~26 1x5P 300V 5 5.08mm 5P Green M3 Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS