DB127S-3.81-9P-GN-S
MFR.Part #
DB127S-3.81-9P-GN-S
JLCPCB Part #
C18213789
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 10A 16~26 1x9P 3.81mm 300V 9 9P Green M2 Through Hole Plugin,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS