DB127S-3.5-3P-GN-S
MFR.Part #
DB127S-3.5-3P-GN-S
JLCPCB Part #
C2997510
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 16~28 1x3P 3 3.5mm 300V 3P Green Through Hole 插件,P=3.5mm Screw Terminal Blocks ROHS