DB125-3.81-12P-GN-S
MFR.Part #
DB125-3.81-12P-GN-S
JLCPCB Part #
C2838108
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1 10A 12 12P 16~26 1x12P 3.81mm 300V Green M2 Through Hole 插件,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS