DB125-3.81-11P-GN-S
MFR.Part #
DB125-3.81-11P-GN-S
JLCPCB Part #
C5137190
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1 10A 11 11P 16~28 1x11P 3.81mm 300V Green M2 Through Hole 插件,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS