DB125-3.5-9P-GN-S
MFR.Part #
DB125-3.5-9P-GN-S
JLCPCB Part #
C5184955
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1 10A 16~28 1x9P 3.5mm 300V 9 9P Green M2 Through Hole 插件,P=3.5mm Screw Terminal Blocks ROHS