DB125-3.5-10P-GN-S
MFR.Part #
DB125-3.5-10P-GN-S
JLCPCB Part #
C5184956
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1 10 10A 10P 16~28 1x10P 3.5mm 300V Green M2 Through Hole 插件,P=3.5mm Screw Terminal Blocks ROHS