DB125H-3.81-3P-GN-S
MFR.Part #
DB125H-3.81-3P-GN-S
JLCPCB Part #
C5454548
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1 13.5A 16~28 1x3P 3 3.81mm 3P 400V Green M2 Through Hole Plugin,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS