DB125H-3.81-2P-GN-S
MFR.Part #
DB125H-3.81-2P-GN-S
JLCPCB Part #
C5454547
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1 13.5A 16~28 1x2P 2 2P 3.81mm 400V Green M2 Through Hole Plugin,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS