DB125B-3.81-2*3P-GN-S
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB125B-3.81-2*3P-GN-S
JLCPCB Part #
C5557982
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 13.5A 16~28 2 2x3P 3 3.81mm 400V 6P Green M2 Through Hole Plugin,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS