DOD100N04
Extended
Manufacturer
DOINGTER
MFR.Part #
DOD100N04
JLCPCB Part #
C42374600
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100A 142W 2.5V 223pF 266pF 3.777nF 40V 5.5mΩ@10V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS