RVT1E471M1010 470UF 25V
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
RVT1E471M1010 470UF 25V
JLCPCB Part #
C970707
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 10mm 25V 2800hrs@105℃ 286mA@120Hz 470uF ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS