RVT1A681M0810 680UF 10V
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
RVT1A681M0810 680UF 10V
JLCPCB Part #
C2760485
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 10V 2800hrs@105℃ 680uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS