JBLH2221M035D090RLM 220UF 35V
MFR.Part #
JBLH2221M035D090RLM 220UF 35V
JLCPCB Part #
C19270677
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
1.7A@100kHz 2000hrs@105℃ 220uF 35V 40mΩ@100kHz 8mm 9mm ±20% Plugin,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS