JBLE2471M025C140RLM 470UF 25V
MFR.Part #
JBLE2471M025C140RLM 470UF 25V
JLCPCB Part #
C19270663
Package
Plugin,D6.3xL14mm
Description
14mm 2000hrs@105℃ 25V 3.8A@100kHz 35mΩ@100kHz 470uF 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL14mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS