JBLE2221M010A080RLM 220UF 10V
MFR.Part #
JBLE2221M010A080RLM 220UF 10V
JLCPCB Part #
C19270631
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
10V 2.2A@100kHz 2000hrs@105℃ 20mΩ@100kHz 220uF 5mm 8mm ±20% Plugin,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS