CXP1265-470M-HG(47UH)
MFR.Part #
CXP1265-470M-HG(47UH)
JLCPCB Part #
C7461747
Package
SMD,13.5x12.7mm
Description
47uH 5A 6.5A 75mΩ ±20% SMD,13.5x12.7mm Power Inductors ROHS