CXP1265-220M-HG(22uh)
MFR.Part #
CXP1265-220M-HG(22uh)
JLCPCB Part #
C7187334
Package
SMD,13.5x12.7mm
Description
10A 22uH 39.5mΩ 7A Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.7mm Power Inductors ROHS