DL3810-20Y
MFR.Part #
DL3810-20Y
JLCPCB Part #
C20613749
Package
P=3.81mm
Description
15A 2 20P 250V 3.81mm Gold Phosphor bronze P=3.81mm Automobile Connectors ROHS