DL25018-6AS
MFR.Part #
DL25018-6AS
JLCPCB Part #
C22382702
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x6P 2.5mm 250V 3A 6 6P Beige Brass PA Through Hole Tin UL94V-0 XA Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS