DL25018-4A
MFR.Part #
DL25018-4A
JLCPCB Part #
C22382681
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P Beige Brass K Pin PA Through Hole Tin UL94V-0 XA Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS