DL25018-3AB
MFR.Part #
DL25018-3AB
JLCPCB Part #
C22382642
Package
SMD,P=2.5mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P Auxiliary Solder Pin Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 XA maize-yellow SMD,P=2.5mm(Staggered pins) Wire To Board Connector ROHS