DL25018-3A
MFR.Part #
DL25018-3A
JLCPCB Part #
C22382680
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P Beige Brass K Pin PA Through Hole Tin UL94V-0 XA Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS