ZMM62R13
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
ZMM62R13
JLCPCB Part #
C3739981
Package
SOD-80C
Description
-50℃~+175℃ 1 Independent 100nA@47V 500mW 58V~66V 62V SOD-80C Zener Diodes ROHS