Z3SMC130
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
Z3SMC130
JLCPCB Part #
C3742651
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 124V~141V 130V 1uA@60V 3W ±5% SMC(DO-214AB) Zener Diodes ROHS