TGL41-400CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
TGL41-400CA
JLCPCB Part #
C3713434
Package
DO-213AB
Description
-50℃~+150℃ 1uA 342V 380V 400W 548V 700mA Bidirectional TVS DO-213AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS