SBT10100-3G
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
SBT10100-3G
JLCPCB Part #
C5886235
Package
TO-220AC-2
Description
100V 10A 790mV@10A TO-220AC-2 Schottky Diodes