SBT10100
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
SBT10100
JLCPCB Part #
C3758478
Package
TO-220AC-2
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 100V 10A 125A 300uA@100V 850mV@10A TO-220AC-2 Schottky Diodes ROHS