PPH10100-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
PPH10100-AQ
JLCPCB Part #
C5845308
Package
TO-277
Description
100V 10A 150uA@100V 680mV@10A TO-277 Schottky Diodes