P6SMBJ90A-AQ
MFR.Part #
P6SMBJ90A-AQ
JLCPCB Part #
C3704141
Description
-50℃~+150℃ 100V 146V 1uA 4.1A 600W 90V TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS