P6SMBJ75CA
MFR.Part #
P6SMBJ75CA
JLCPCB Part #
C3704815
Description
121V 1uA 5A 600W 75V 83.3V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS