P6SMBJ54CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P6SMBJ54CA
JLCPCB Part #
C3714503
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-50℃~+150℃ 1uA 54V 6.9A 600W 60V 87.1V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS