P6SMBJ51CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P6SMBJ51CA
JLCPCB Part #
C3702285
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-50℃~+150℃ 1uA 51V 56.7V 600W 7.3A 82.4V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS