P6SMBJ51A-AQ
MFR.Part #
P6SMBJ51A-AQ
JLCPCB Part #
C3703812
Description
1uA 51V 56.7V 600W 7.3A 82.4V TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS