P6SMBJ45
MFR.Part #
P6SMBJ45
JLCPCB Part #
C3701224
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-50℃~+150℃ 1uA 45V 50V 600W 7.5A 80.3V TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS